Konkursi

Drukāt
 • 20.09.2018

  Telpu nomas sludinājums

  SIA “Rīgas meži” paziņo, ka tā uzsāk iznomāšanas procedūru SIA “Rīgas meži” biroja telpu un stāvvietas nodrošinājumam un informē, ka tiek meklētas telpas biroja vajadzībām 230-260 kv.m. platībā Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežās Daugavas labā krasta teritorijā - Mežaparka, Čiekurkalna vai Teikas apkaimē, nomas lietošanai uz 2 gadiem,  ar iespēju pagarināt vēl uz termiņu līdz 3 gadiem. Plānotais nomas maksas apmērs par biroja un noliktavas telpām – līdz 7.50 EUR/kv.m. mēnesī bez PVN. Iznomātajam objektam izvirzītās citas prasības noteiktas Tehniskajā specifikācijā, kas pieejama SIA “Rīgas meži” mājas lapā www.rigasmezi.lv sadaļā – Aktualitātes / Konkursi.

  Lasīt vairāk
 • 06.09.2018

  Telpu nomas sludinājums

  SIA “Rīgas meži” paziņo, ka tā uzsāk iznomāšanas procedūru SIA “Rīgas meži” biroja telpu, noliktavas un stāvvietas nodrošinājumam un informē, ka tiek meklētas telpas biroja vajadzībām 60-70 kv.m. platībā un noliktavas vajadzībām vismaz 16 -20 kv.m. platībā Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežās Daugavas labā krasta teritorijā nomas lietošanai uz 1 gadu ar iespēju pagarināt līguma darbības termiņu vēl uz 1 gadu. Plānotais nomas maksas apmērs par biroja un noliktavas telpām – līdz 5.00 EUR/kv.m. mēnesī bez PVN. Iznomātajam objektam izvirzītās citas prasības noteiktas Tehniskajā specifikācijā, kas pieejama SIA “Rīgas meži” mājas lapā www.rigasmezi.lv sadaļā – Aktualitātes / Konkursi.

  Lasīt vairāk
 • Telpu nomas sludinājums

  SIA “Rīgas meži” paziņo, ka tā uzsāk iznomāšanas procedūru SIA “Rīgas meži” biroja telpu un stāvvietas nodrošinājumam un informē, ka tiek meklētas telpas biroja vajadzībām Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežās Daugavas kreisā krasta teritorijā 800-1000 kv.m. platībā nomas lietošanai uz 3 gadiem ar iespēju pagarināt līguma darbības termiņu vēl uz 1 gadu. Plānotais nomas maksas apmērs – līdz 9.00 EUR/kv.m. mēnesī bez PVN, paredzot, ka nomas maksā tiek iekļautas apkures izmaksas. Iznomātajam objektam izvirzītās citas prasības noteiktas Tehniskajā specifikācijā, kas pieejama SIA “Rīgas meži” mājas lapā www.rigasmezi.lv sadaļā – Aktualitātes / Konkursi.

  Lasīt vairāk
 • SIA

  07.09.2012

  SIA "Rīgas meži" izsludina konkursu par ziemas sezonas aktīvās atpūtas organizēšanu Mežaparkā

  Zemes nomas un aktīvās atpūtas ziemas sezonā organizēšanas tiesību piešķiršana Kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks””

  Lasīt vairāk
 • Noslēdzies SIA

  14.05.2012

  Noslēdzies SIA "Rīgas meži" skolēnu konkurss

  19. maijā plkst. 16.00 Mežaparka Lielajā estrādē notika SIA „Rīgas meži” skolēnu zīmējumu konkursa „Rīgas mežu dabas dārgumi” noslēguma pasākums, uz kuru tika aicināti visi 114 konkursa dalībnieki.

  Lasīt vairāk
 • SIA

  29.02.2012

  SIA "Rīgas meži" aicina piedalīties Rīgas skolēnus ikgadējā konkursā

  Konkursa tēma ir „Rīgas mežu dabas dārgumi” saistībā ar Latvijas dabas 2012. gada simboliem Rīgas pilsētai piederošajos mežos. Konkursa uzvarētāju darbi tiek izmantoti SIA „Rīgas meži” reprezentācijas priekšmetu apdrukai (krūzītes, vāzes, šķīvji u.c.).

  Lasīt vairāk