RĪGAS MEŽI Ukrainas aizstāvjiem nodos 12 vieglās automašīnas “Lada 4x4 pickup”

Drukāt

11.01.2024

Turpinot atbalstīt Ukrainu un tās iedzīvotājus cīņā pret agresora iebrukumu, SIA “Rīgas meži” kara plosītās valsts aizstāvjiem ziedos 12 transportlīdzekļus – vieglās automašīnas “Lada 4x4 pickup”.

Transportlīdzekļu ziedošanas pasākums un pavadīšana uz Ukrainu notiks pirmdien, 15.janvārī, plkst. 12.00 (adrese: Loka ceļš 49, Jaunmārupe; karte: https://ej.uz/sjg3). 

Publicitātes nolūkos pasākuma laikā plānots filmēt un / vai fotografēt. Pasākuma privātuma paziņojums pieejams: https://ej.uz/9r5r.

Lai spēkrati nokļūtu Ukrainā, “Rīgas meži” sadarbojas ar biedrību “Agendum”, kas ar “Tviterkonvoja” starpniecību tos nogādās frontes tuvumā. Biedrība uzsver, ka tās pieredzē šis ir apjomīgākais spēkratu ziedojums Ukrainai.

Plānots, ka spēkratu nodošanas pasākumā piedalīsies Ukrainas vēstniecības Latvijā padomnieks Jurijs Zaharčuks un 1.sekretārs Leonīds Hrebeņņiks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Ratnieks, Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Viesturs Zeps, “Rīgas meži” valdes priekšsēdētāja Anita Skudra un “Tviterkonvoja” izveidotājs Reinis Pozņaks.


Par SIA “Rīgas meži”

SIA “Rīgas meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums. Tas rūpējas par 62 000 ha mežiem, 446 ha Rīgas parkiem un apstādījumiem, kā arī par 367 ha kultūras un atpūtas parku “Mežaparks” un par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai.

Uzņēmumā ir Juglas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava “Norupe” un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmumam ir vides izglītības centrs un programma “EkVidO2” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS”.

Uzņēmuma objekti un teritorijas atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.

Uzņēmums ievēro labas korporatīvās pārvaldības principus. “Rīgas meži” ieguvuši starptautiskus sertifikātus, kas apliecina videi draudzīgu, ekonomiski pamatotu, sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu.

2021.gadā “Rīgas mežiem” Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Tāpat 2021.gadā uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”.

2023.gadā “Rīgas meži” otro reizi uzņēmuma vēsturē piedalījās Ilgtspējas indeksā – ierindojās Zelta kategorijā, kā arī saņēma balvu “Ilgtspējas čempions” par straujāko izaugsmi Ilgtspējas indeksā.

Lai veicinātu klimatneitralitāti un aizsargātu dabu, 2023.gadā izveidots nodibinājums “Rīgas mežu fonds”. Šajā pašā gadā uzņēmums pievienojās iniciatīvai “Misija Nulle”, kā mērķis ir rūpēties par “Rīgas mežu” darbiniekiem, viņu veselību un drošību, kā arī parakstīja Latvijas Dažādības hartu. 

Papildinformācijai: 

Ieva Bērziņa

“Rīgas meži”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

29215857

Ieva.Berzina@rigasmezi.lv

www.rigasmezi.lv

https://www.facebook.com/RigasMezi

https://www.facebook.com/RigasDarziParki

https://www.facebook.com/EkVidO2/

https://www.facebook.com/parksmezhaparks/

Pievienotie faili

LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: [Jaunumi]. ID: [48]