Rīgas dome atbalsta RĪGAS MEŽU iniciatīvu ziedot 12 transportlīdzekļus Ukrainai

Drukāt

23.11.2023

Turpinot atbalstīt Ukrainu un tās iedzīvotājus cīņā pret agresora iebrukumu, Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja 23.novembrī atbalstīta SIA “Rīgas meži” iniciatīva kara plosītās valsts aizstāvjiem ziedot 12 transportlīdzekļus – vieglās automašīnas “Lada 4x4 Pickup”.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Ratnieks: “Rīgas dome un tās kapitālsabiedrības turpina palīdzēt un atbalstīt Ukrainu. Katrs Rīgas pašvaldības, pilsētas uzņēmumu un rīdzinieku ziedojums Ukrainai un tās iedzīvotājiem ir solis tuvāk Ukrainas uzvarai karā. Ļoti ceru, ka šīs automašīnas varēs glābt dzīvības un izcīnīt uzvaras.”

Automašīnas Ukrainā nogādās biedrības “Agendum” organizētais “Twitter konvojs”. Gala lēmums par automašīnu ziedojumu vēl jāpieņem Rīgas domes sēdē.

Uzreiz pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā galvaspilsētas pašvaldība, tās kapitālsabiedrības un iestādes definēja viennozīmīgu un skaidru atbalstu Ukrainai, ko īstenoja ar konkrētu pasākumu palīdzību. Rīgas pašvaldība un tās kapitālsabiedrības ir ziedojušas gan naudu, gan medicīnas preces, gan tehniku un citus resursus, lai atbalstītu Ukrainu un karā cietušos civiliedzīvotājus. Rīgas pašvaldībā un tās kapitālsabiedrībās nodarbināti vairāk nekā 100 Ukrainas civiliedzīvotāji.

Informāciju sagatavoja: Edīte Matuseviča, Rīgas domes Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 26188165, e-pasts: edite.matusevica@riga.lv

LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: [Jaunumi]. ID: [48]