Teātra festivāla "Zelta maska Latvijā" dalībnieki stāda kokus Kanālmalas apstādījumos

Drukāt
Teātra festivāla

17.10.2014

Šā gada 14. oktobrī teātra festivāla „Zelta Maska Latvijā 2014” ietvaros Pēterburgas un Maskavas teātru mākslinieki, Latvijas kultūras darbinieki un SIA „Rīgas meži” pārstāvji stādīja kokus Kanālmalas apstādījumos.


Fotogalerija: Festivāla "Zelta maska Latvijā" stāda kokus Kanālmalas apstādījumos, 14.10.2014.

Pasākuma laikā tika iestādīti četri melnalkšņu dižstādi (trīs Alnus glutinosa un viens Alnus glutinosa „Aurea”). Profesionālo atbalstu klātesošajiem stādīšanas procesā sniedza daļas „Dārzi un parki” darbinieki.


Festivāls „Zelta Maska Latvijā” notiek regulāri kopš 2006. gada. Tas ir svarīgs teātra dzīves notikums, kas vieno latviešu un krievu skatītājus. Festivāla laikā tiek izrādītas pēdējās sezonas labākās Krievijas teātra izrādes, kas nominētas vai saņēmušas Krievijas festivāla „Zelta Maska” atzinību. Festivāls veicina dzīvu un nesaraujamu kultūras saišu stiprināšanu starp valstīm un radošo kontaktu veidošanos starp teātra mākslas pārstāvjiem, vienlaikus gūstot plašu sabiedrības rezonansi.

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka festivāla laikā tā dalībnieki un atbalstītāji stāda kokus Rīgas pilsētas Kanālmalas apstādījumos.

 

Sagatavoja:

daļas "Dārzi un parki" darba organizācijas un kvalitātes uzraudzības speciāliste

Ilze Pīrāga-Gremze